شهرنوین

حسابداری

آیا به شما هم این پیشنهاد شده است؟
مثلا در یک فروشگاه هستید و بعد از خرید و پرداخت مبلغ کالا یا خدمات، فروشنده به شما پیشنهاد می کند که با ثبت اطلاعات مختصری مانند شماره موبایل و نام، عضو باشگاه مشتریان شان شده و از مزایای آن بهره مند بشوید. یا بعد از اولین خرید اینترنتی که البته پس از ثبت نام در وبسایت فروش انجام می پذیرد، پیامک های حاوی حراج، کد تخفیف و یا اجناس جدید و غیره برای شما ارسال می گردد. همه این فعالیت ها با این هدف انجام می پذیرد که شما را ترغیب و تشویق به خرید مجدد نماید.

در حقیقت کسب و کارها با ایجاد باشگاه مشتریان بدنبال تامین دو هدف مهم و حیاتیِ « افزایش فروش » و « افزایش وفاداری » مشتریان به برند خود، می باشند. به عبارت دیگر این ارتباط نزدیک و سودمند با مشتری است که باعث می شود مشتریان خود را نسبت به آن کسب و کار (یا برند) وابسته و وفادار بدانند و نتیجه آن برای کسب و کارها، فروش بیشتر و درآمدزایی بالا می باشد.

از زاویه دیگر «باشگاه مشتریان همدیگه» را می توان سرمایه گذاری روانی یا معنوی بلند مدت دانست که می تواند پشتوانه ای محکمی برای بنگاه های کسب و کار باشد. حال هر چه باشگاه مشتریان با نیازها و سلایق مشتریانش همگام تر باشد، به اهداف خود نزدیکتر خواهد شد.

در این میان طراحی زیبا، استفاده آسان، نیازسنجی درست و ... مواردی هستند که در ایجاد باشگاه مشتریان حائز اهمیت می باشد که این اصول در باشگاه مشتریان همدیگه رعایت گردیده و بنا به درخواست و شرایط کسب و کارها قابل شخصی سازی می باشد. نکته قابل توجهی که نباید فراموش شود این است که مشتریان بایستی به «کسب و کار» وفادار بمانند نه اینکه به استفاده از برنامه باشگاه مشتریان عادت نمایند؛ بدون آنکه هدف اصلی ایجاد آن که افزایش فروش و افزایش میزان وفاداری به برند است، محقق گردد.

باشگاه مشتریان همدیگه این آمادگی را دارد تا در برقراری رابطه مستمر و مفید بین مشتریان و انواع کسب و کارها گام موثری برداشته و با ایجاد رابطه برنده-برنده، هم به کسب و کارها جهت رسیدن به اهداف شان یاری رساند و هم مشتریان را برای استفاده از مزایا و خریدی به صرفه تر همراهی کند.

ما در «همدیگه» معتقد به رابطه برنده-برنده بین کسب و کارها و مشتریان هستیم و از جمله این بُرد ها را مشاوره رایگان، درست، دقیق و بموقع با مشتریان در خصوص کسب و کارها می دانیم که کمک می کند محصولات و خدمات مربوطه در راستای نیازهای کاربران، بیش از پیش قرار گرفته و به فروش بیشتر و مهمتر از همه «فروش مداوم» بیانجامد. بجای این که بنگاه های اقتصادی هزینه بسیار زیادی را بهمراه مدت زمان آزمون و خطا، برای مشاوره و بهبود اوضاع بپردازند، این مشتریان هستند که خواست ها، انتظارات و توقعات و نیز معایب و انتقادات خود را بسادگی و سرعت در اختیار کسب و کارها قرار می دهند و این بهترین روش برای عیب یابی یا نیازسنجی می تواند باشد.

با باشگاه مشتریان همدیگه کسب و کارها در مدت کوتاه و بصورت دقیق، جهت ارتقا یا بهبود محصولات و یا خدمات خود، قادر به « نظرسنجی » بوده و همچنین در صورتی که بخواهند محصول یا خدمت جدیدی را نیز اضافه نمایند، با یک نظرسنجی از مشتریان فعلی خود موفق به اخذ بهترین تصمیم خواهند شد. می توان گفت اطلاعاتی که با باشگاه مشتریان همدیگه بدست میاید از ناب ترین اطلاعاتی است که یک کسب و کار برای حیات و پیشرفت خود به آن نیاز دارد؛ اطلاعاتی که بدون باشگاه مشتریان گذشته از صحت و سقم آن، بسختی بدست خواهد آمد.

در آخر...
با باشگاه مشتریان همدیگه، حتی می توانید یک «نیاز جدید» در جامعه مخاطب خود ایجاد نموده و به رفع آن نیاز بپردازید! و همیشه یک قدم از رقبا جلوتر باشید.

موفق باشید!

بیشتر بخوانیم:
- باشگاه مشتریان همدیگه
- نرم افزار پیامدهی نگین
- فروشگاه اینترنتی هُما
- طراحی اپلیکیشنکلیدواژه‌ها: باشگاه مشتریان-خرید اینترنتی-افزایش فروش-افزایش وفاداری-کسب و کار- درآمدزایی بالا-سرمایه گذاری-باشگاه مشتریان همدیگه- برنامه باشگاه مشتریان-مشاوره و بهبود- نیازسنجی- نظرسنجی-جامعه مخاطب