شهرنوین

حسابداری

پیشخوان مدیریتِ نرم افزار هما

پیشخوان نرم افزار هما در اصل یک پیشخوان مدیریتی و به عنوان محیطی برای نمایش نمایی کلی از وضعیت کسب و کار شامل تمامی گزارشات و نمودارهایی است که مدیران به شکل روزمره به آن نیازمندند. پیشخوان شامل آیکونهای میانبر ، نمودارها و رویدادها و عملکرد می باشد و می توانید میزان اعتبار سیستم پیامدهی که به نرم افزارتان متصل میباشد را کنترل کنید و در صورت نیاز به شارژ اعتبار به نرم افزار پیامکی نگین خود مراجعه و آنرا شارژ کنید.

** نکته: یکی از مهمترین روش های ارتباطی در این نرم افزار ارتباط و اطلاع رسانی پیامکی می باشد و به همین دلیل موجودی ریالی این بخش از اهمیت بالایی برخوردار است.

مکالمات امروز
مدیران میتواننی از مجموع میزان زمان مکالمه کارشناسان ثبت شده در سیستم با مشتریان آگاه شوند. همچنین با نگه داشتن نشانگر روی این گزینه می توانند از تعداد تماس ها نیز اطلاع یابند. با کلیک کردن روی این گزینه به صفحه ماژول CRM /مرور مکالمات وصل شده و می توانید گزارش کاملتری را در این صفحه مشاهده کنید.

مشاهده تعداد کاربران
می توانید تعداد کل کاربر قابل تعریف و همچنین تعداد کاربر فعال در نرم افزار که برایشان پروفایل تعریف شده را بینید. با نگه داشتن نشانگر روی این آیکون زمان باقی مانده از محدوده زمان فعال خریداری شده نرم افزار را نیز مشاهده می کنید و با کلیک کردن روی این گزینه به صفحه آلبوم تصاویر کاربران با درج نام و سمت هر کدام متصل می شوید.

بیشتر بخوانیم: ارتباط با مشتریان در نرم افزار کسب و کار هُما

انبار
در این آیکون می توانید مجموع تعداد کالاهای تعریف شده در انبار را مشاهده و همچنین با کلیک روی این گزینه به صفحه بازرگانی/ تعریف کالا وخدمات متصل شده و میتوانید گزارشات کاملتری از کالاها دریافت کنید.

مشتریان
در این آیکون میتوانید مجموع تعداد کل مشتریان ثبتی طرف حساب ها را مشاهده و با کلیک به روی این گزینه به صفحه بازرگانی/ طرف حساب متصل شده و می توانید گزارش کاملی از طرف حساب های خود دریافت کنید.

صندوق
می توان هر صندوقی که تعریف می شود را در قسمت خزانه/ صندوق / تنظیمات صندوق با فعال نمودن تیک "نمایش در پیشخوان" همراه با مجموع موجودی آن صندوق مشاهده کرد. همچنین با کلیک بر روی این آیکون صفحه گزارش تراکنش کل صندوق به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه نمایش داده می شود.

تنخواه
میتوانید گزینه "نمایش در پیشخوان" را در خزانه/ تنخواه/ تنظیمات تنخواه تیک بزنید تا بتوانید موجودی تنخواه های مختلف خود را در صفحه پیشخوان مشاهده کنید و با کلیک بر روی آن میتوانید گزارش تراکنش تنخواه گردان را مشاهده کنید.

بانک ها
میتوانید در خزانه/ بانک / تنظیمات بانک گزینه " نمایش در پیشخوان " را فعال کنید تا بتوانید آیکون موجودی بانک یا پوز را ببینید و با انتخاب هر کدام از بانک ها می توانید گزارش گردش حساب بانکی را مشاهده کنید.

نمودارها
قسمت نمودارها شامل چهار نوع مختلف می باشد:
نمودار عملکرد فروش براساس سال جاری و سال قبل نمودار گردش چک نمودارهزینه های تنخواه نمودارگردش انبار

بیشتر بخوانیم:
- صندوق فروش و مدیریت شعب
- استراتژی قوی با هدف افزایش فروش و وفاداری مشتریان
- تنظیمات گزارشات پیشخوان در نرم افزار هماکلیدواژه‌ها: پیشخوان نرم افزار هما-پیشخوان مدیریتی-وضعیت کسب و کار-آیکونهای میانبر- نمودارها- رویدادها- عملکرد-اطلاع رسانی پیامکی-مشاهده تعداد کاربران-نرم افزار-تنظیمات صندوق-نمایش در پیشخوان