شهرنوین

حسابداری

سیستم طراحی فرم اطلاعاتی در نرم‌افزار هما

نرم‌افزار هما به زیرسیستم داده پردازی مختص طراحی و تکمیل فرم‌های اطلاعاتی قابل شخصی‌سازی مجهز می باشد. این زیرسیستم قادر است بانک پرسش و پاسخ سفارشی شده کاربر را به فرم‌های اطلاعاتی نسبت داده و با مکانیزم و روتین های خاص فرآیند تکمیل اطلاعات را کاملا مکانیزه به انجام رساند.

نرم افزار هُما به منظور اتوماسیون امور ذیل کاربرد دارد:

1. نظرسنجی
2. رای گیری
3. ثبت نام افراد
4. برگزای آزمون هماهنگ
5. جمع آوری اطلاعات

نرم‌افزار های طراحی فرم های اطلاعاتی : در نرم‌افزار های تحت‌وب غالبا اینگونه است که کاربر ناچار است از سایر سیستم‌های اطلاعاتی تحت عنوان سرویس خارجی یا وب‌سرویس استفاده نموده و فرم مربوطه را به نرم‌افزار اصلی مرتبط سازد. در این میان هما در زمره ی معدود نرم‌افزارهای تحت وب است که به طور مستقل قادر است فرم‌های اطلاعاتی را مدیریت نموده و گزارش های مرتبط را نیز تهیه کند.

با این تفاسیر نرم افزار هُما جزء معدود نرم‌افزارهای تولید داخل مجهز به سیستم جمع آوری اطلاعات است.

در این نوع فرم ها شما می توانید انواع فرم دریافت اطلاعات همچون فرم درخواست ، سفارش ، استخدام ، فرم پیشنهادات و انتقادات و ... را به راحتی طراحی و در پُرتال استقاده نمایید.با استفاده از این نوع فرم ها ، پُرتال شما به یک درگاه ارتباطی با مشتریان تبدیل شده و در هر زمان ، با طراحی هر نوع فرم در کوتاه ترین زمان قادر خواهید بود ، اطلاعات مورد نیاز خود را از کاربران دریافت و مدیریت نمایید. ارتباط الکترونیکی با مشتری در طول زمان می تواند هزینه های نگهداری مشتریان را کاهش دهد.

بیشتر بخوانیم:
- طراحی، پیاده سازی و دیجیتال مارکتینگ
- دریافت نسخه آزمایشی نرم افزار کسب و کار هُما
- استراتژی قوی با هدف افزایش فروش و وفاداری مشتریانکلیدواژه‌ها: نرم‌افزار هما-داده پردازی-طراحی و تکمیل فرم‌های اطلاعاتی-رای گیری-ثبت نام افراد-برگزای آزمون هماهنگ-جمع آوری اطلاعات-نرم‌افزار های طراحی فرم های اطلاعاتی-نرم‌افزار های تحت‌وب-فرم پیشنهادات و انتقادات-درگاه ارتباطی با مشتریان-ارتباط الکترونیکی با مشتری