شهرنوین

حسابداری

تولید محتوا و بهینه سازی موتور جستجو در نرم افزار هما

ارتباط سیستم های اطلاعاتی امروزه دغدغه اصلی صاحبان مشاغل و سازمان ها است. این افزونه از نرم افزار هما قادر است با به اشتراک گذاری محتوای تولید شده در سیستم هما با سایر سیستم های اطلاعاتی از افزونگی داده ها جلوگیری نماید.

نرم افزار هما به ابزار تولید محتوای تخصصی مجهز بوده و از طریق وب سرویس و api به سادگی محتوای تولید شده را با وب سایت و eshop و اپلیکیشن به اشتراک می گذارد.

از طرفی نرم افزار هما با بکارگیری متدهای هوشمند و بروز مبتنی بر سئو، قادر است محتوای تولید شده را از نظر SEO بهینه سازی برای موتورهای جستجو نموده و خروجی نهایی را جهت درج در وب سایت ارائه نماید. تمام این پروسه آماده سازی محتوای تخصصی مبتنی بر سئو توسط نرم افزار هما انجام شده و کاربران و بویژه توسعه دهنده گان وب نیازی به صرف مقادیر زیادی زمان را نخواهند داشت.

نمونه متن حاضر نیز بوسیله ی همین تکنولوژی تولید و توسعه یافته است. مقوله ی تولید محتوا برای درج در وب سایت این روزها بسیار کاربردی و پرداختن حرفه ای به آن برای صاحبان مشاغل اینترنتی حیاتی می باشد. کاربرد اصلی سئو بر تولید محتوا با کیفیت است. تولید محتوای با کیفیت باعث می شود که رتبه وبسایت شما به میزان قابل ملاحظه ای افزایش پیدا کند. به همین دلیل اکثر مدیران وبسایت ها یکی از بخش های اصلی و کاربردی سازمان خود را به تولید محتوا اختصاص داده و تلاش می کنند که وبلاگ نویسان با تجربه ای را بکار بگیرند.

طبعا مشکلاتی نیز وجود دارد و یکی از مشکلات اصلی وبلاگ نویسان تولید محتوای مناسب می باشد. اینکه چگونه محتوایی را تولید کنند که بهینه و همسو با نیاز و علاقه ی مخاطبان باشد.

بیشتر بخوانیم:
- طراحی، پیاده سازی و دیجیتال مارکتینگ
- مشکلات رایج در راه اندازی باشگاه مشتریان مراکز تجاری
- نسخه جدید نرم افزار پیامدهی نگینکلیدواژه‌ها: سیستم های اطلاعاتی-صاحبان مشاغل-نرم افزار هما-به اشتراک گذاری-محتوای تولید شده- هما-افزونگی داده ها-ابزار تولید محتوای تخصصی-وب سرویس- api-وب سایت- eshop-بهینه سازی برای موتورهای جستجو-درج در وب سایت-آماده سازی محتوای تخصصی-مبتنی بر سئو-توسعه دهنده گان وب-تولید محتوا برای درج در وب سایت