شهرنوین

حسابداری

باشگاه مشتریان همدیگه

اگر نگران از دست دادن مشتریان خوبتان هستید
اگر در میدان رقابت بازار احساس خطر می کنید
اگر به دنبال جذب مشتریان جدید، فروش بیشتر و در مشت گرفتن بازار کسب و کار خودتان هستید
اگر دغدغه تبلیغات مؤثر با کمترین هزینه را دارید
به همدیگه بپیوندید!

نرم‌افزار باشگاه مشتریان همدیگه با قابلیت تحلیل رفتار مشتریان قادر به تشخیص علایق، نیاز ها و عادات خرید مشتریان شامل تعداد دفعات مراجعه مشتری، فاصله بین مراجعات، مقدار خرید، مدت زمان از آخرین خرید، اطلاعات مربوط به خرید های صورت گرفته در بازه های زمانی مختلف، ریز تراکنش های هر مشتری و ... است که در نهایت موجب اصلاح مدل کسب و کار شما می‌شود.

تیم متخصص همدیگه برای باشگاه مشتریان شما برنامه ریزی های مدون و منظمی را انجام می‌دهند. این برنامه ها شامل سناریوهایی است که با توجه به نوع کسب و کار شما تعریف می‌شوند و بر اساس آن مزایایی متفاوت به گروه‌های مختلف مشتریانتان تعلق می‌گیرد. ارائه گزارش و نمودار میزان فروش، مقایسه ماهانه و کمک به برنامه ریزی های آینده از دیگرقابلیت های همدیگه هستند.

این همه باشگاه مشتریان! چرا همدیگه؟

همدیگه تنها بستری است که بر پایه جامع ترین نرم افزار کسب و کار تحت وب، کلیه نیازهای یک کسب و کار را به تنهایی پوشش میدهد. افتخار میکنیم که دارای تجربه راه اندازی باشگاه مشتریان برای تعداد زیادی کسب و کار مشابه کار شما هستیم. نیروهای متخصص همدیگه با شناخت کامل از فرهنگ کسب و کار منحصر به فرد شما مؤثرترین سناریوی باشگاه مشتریان را برایتان تعریف خواهند کرد.

بیشتر بخوانیم: افزایش فروش با باشگاه مشتریان همدیگه

شما می‌توانید طرح دلخواه خود را از بین دو طرح ساده یا جامع همدیگه انتخاب نمایید. انعطاف و گسترش باشگاه مشتریان ، تک شعبه ای یا چند شعبه ای بودن، دسترسی به باشگاه مشتریان تعاملی موارد تعیین کننده ای در انتخاب نوع طرح شما خواهند بود. کلیه فرآیندها از عضویت مشتری تا دسته بندی ها، تخصیص امتیاز یا اعتبار، اطلاع رسانی ها و پشتیبانی امور اعضا به صورت هوشمند و تمام اتوماتیک انجام خواهد شد.

به عبارت بهتر، نرم افزار باشگاه مشتریان همدیگه با قابلیت های زیر کامل ترین راهکار برای وفادارسازی مشتریان و جذب مشتری جدید می باشد.

1 – اجرای برنامه های وفادارسازی مشتریان
2 – کارت عضویت باشگاه مشتریان با طرح و لوگوی اختصاصی خودتان
3 – ایجاد آفرهای متنوع و ارسال اتوماتیک برای مشتریان
4 – پنل مدیریتی حرفه ای و کاربری آسان
5 – اپلیکیشن مشتریان، اپلیکیشن پذیرندگان، نرم افزار تحت وب و پنل مدیریتی و گزارشات

باشگاه مشتریان همدیگه یک ساز و کار ساده و حرفه ای است که به شما این قدرت را می دهد که با تحلیل رفتار مشتری و افزایش رضایت مشتری، او را به کسب و کار خودتان وفادار کنید، و بعد هم با مدیریت این ارتباط، ایجاد انگیزه و برنامه های وفاداری، او را به بهترین بازاریاب کسب و کار خودتان تبدیل کنید.

هر بار، شما درصدی از مبلغ خرید مشتری رو “به عنوان اعتبار” در کارت او شارژ می کنید و مشتری می تواند در مراجعات بعدی از این اعتبار مثل وجه نقد استفاده کند، این بزرگترین انگیزه و تشویق برای مراجعه مجدد مشتری به شماست.


بیشتر بخوانیم:
- نرم افزار پیامدهی نگین
- فروشگاه اینترنتی هُما
- طراحی اپلیکیشنکلیدواژه‌ها: باشگاه مشتریان همدیگه- همدیگه-جامع ترین نرم افزار کسب و کار-راه اندازی باشگاه مشتریان- فرهنگ کسب و کار-باشگاه مشتریان- باشگاه مشتریان-عضویت مشتری-تخصیص امتیاز- پشتیبانی-نرم افزار باشگاه مشتریان همدیگه-وفادارسازی مشتریان-جذب مشتری- وفادارسازی-نرم افزار تحت وب-پنل مدیریتی