شهرنوین

حسابداری

ارتباط با مشتریان در نرم افزار کسب و کار هُما

CRM یا ارتباط با مشتریان :
CRM مخفف Customer Relationship Management می باشد، CRM یک استاندارد بازاریابی می باشد که عامل مهمی در کسب مزیت رقابتی در سازمان ها می باشد و تاثیر مثبتی در عملکرد آنها دارد. CRM یک پلتفرم تعریف شده را برای همه واحدهای تجاری جهت تعامل با مشتریان فراهم می کند و تمام نیازها و خواسته های آن ها را برای ایجاد ارتباط بلند مدت به صورت مؤثر فراهم می کند و شامل تمام جنبه های تعامل است که در حوزه های بازاریابی ، فروش، و خدمات یک شرکت با مشتریان خود برقرار می کند.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان باعث می شود که سازمان خود را مدیریت کنید. سازمان ها نیاز به اطلاعاتی درباره اینکه مشتریانشان چه کسانی هستند و نیازهای آنها چیست و چگونه می توانند نیازهای آنها را برطرف نمایند، دارند که توسط CRM می توانید آن مشتری را پیدا کنید و با استراتژی های سازمان تلاش به نگهداری مشتری نمایید تا به یک خریدار و مشتری دائمی تبدیل گردد.

بیشتر بخوانیم: باشگاه مشتریان اشتراکی

در واقع CRM یک ارتباط استراتژی کسب و کار است و هدف آن بهینه کردن فرایندهای سازمان ، افزایش درآمد از فروش ، افزایش میزان موفقیت در روابط با مشتری ، افزایش سود ، افزایش میزان رضایت مندی مشتریان و صرفه جویی در هزینه های اداری و بازاریابی می باشد.
از دیگر عملکردهای CRM امکان ثبت عملیات فروش و ارزیابی پرسنل ودر پی آن افزایش نرخ تبدیل فرصت به مشتری را دارد.

قابلیت های CRM در هُما :
1- جدول توزیع شماره ها برای کارشناسان: این جدول امکان گزارش گیری مدیران از نحوه توزیع شماره ها بین کارشناسان براساس محدوده تاریخ را فراهم می کند.

2- مرور لیست ها و انتقالات: این جدول شامل مرور لیست ها، انتخاب وضعیت، در اختیار، انتقال به همکار.. و انتقال به لیست برای بهترشدن جستجو روی فرصت ها (سرنخ ها) می باشد.

3- مکالمه و اطلاع رسانی : شامل ثبت شروع و پایان مکالمه ، ارزیابی وضعیت تماس ، وضعیت پیگیری ، یادآوری تماس بعدی (در صورتی که کارشناس لاگین نباشد بصورت پیامک اطلاع رسانی می گردد) و درج نقطه نظر می باشد.

4- ارسال پیامک و ایمیل : در این قسمت ارسال پیامک به صورت فردی یا گروهی می باشد و پیام بصورت دستی و لینک فایل و پیام های آماده در هما قابل ارسال می باشد. امکان ارسال پیام بصورت SMS & Email ،Email ،SMS می باشد.

5- سوابق مکالمات : این امکان را می دهد که لیستی از تمام سوابق مکالمات را برای سرنخ ثبت شده با جستجو براساس محدوده تاریخ و فیلتر وضعیت داشت.

6- درج نقطه نظرات : این امکان را میدهد که لیستی از تمام نقطه نظرات ثبت شده برای سرنخ مورد نظر را به صورت یکجا دید.

بیشتر بخوانیم:
- اتوماسیون و فرآیند گردش کار در نرم افزار هما
- گارانتی و خدمات پس از فروش در نرم افزار هما
- آموزش باشگاه مشتریان همدیگهکلیدواژه‌ها: CRM یا ارتباط با مشتریان-CRM مخفف Customer Relationship Management-استاندارد بازاریابی-کسب مزیت رقابتی-حوزه های بازاریابی-نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان-استراتژی کسب و کار-بهینه کردن فرایندهای سازمان-افزایش درآمد از فروش-افزایش میزان موفقیت در روابط با مشتری-افزایش سود-افزایش میزان رضایت مندی مشتریان-صرفه جویی در هزینه های اداری و بازاریابی-قابلیت های CRM در هُما-امکان گزارش گیری-مکالمه و اطلاع رسانی-ثبت شروع و پایان مکالمه-ارزیابی وضعیت تماس