کنترل کیفیت دائمی

تقریبا غیرممکن است کلیات و جزئیات نرم‌افزار هُما لحظه‌ای از نظر تیم کنترل کیفیت هُما دور بماند: ارائه برترین کیفیت تخصص ماست.

خصوصیات منحصربفرد

قابلیت به‌روزرسانی، نگهداری، توسعه و محیط کاربری بسیار مدرن و ساده از خصوصیات منحصربفرد نرم افزار کسب و کار هُما بشمار می‌رود.

با کیفیت و قابل اطمینان

این نرم افزار با بهره‌گیری از اصول مهندسیِ به‌جا و مناسب تولید شده و محصولی با کیفیت می باشد که قابل اطمینان و با صرفه بوده و در شرایط مختلف به طور کارآمد عمل می نماید.

پشتیبانی ویژه

تنها با یک کلیک روی نرم افزار، در اولین فرصت کارشناسان پشتیبانی ما با شما تماس خواهند گرفت.

محیط زیبا و دلپسند

دغدغه اصلی شهر نوین ایجاد و حفظ محیط کاری (User Interface) زیبا و دلنشین به منظور ایجاد تجربه ای متفاوت است.

فناوری اطلاعات

دستیابی به فناوریِ انحصاری تولید و توسعه نرم افزار، حاصل تلاش 20 ساله تیم شهرنوین است.

بانک داده منحصربفرد

این بانک حاصل صدها ساعت داده‌کاوی و صرف مقادیر قابل توجهی از منابع انسانی و مالی می‌باشد و در مقایسه با سایر بانک‌های اطلاعات شماره موبایل موجود در کشور، صحت بسیار بالایی داشته و پیش از عرضه بارها مورد تست و بررسی قرار گرفته است.

  • بانک غنی
  • شماره های فعال
  • دسته بندی متنوع

ارتقا کسب و کار

کاربردهای هُما دارای ارزش‌های اجتماعی و اقتصادی است زیرا بهره‌وری افراد را افزایش داده، چند و چون کیفی و کمیِ کسب و کار را ارتقاء می‌دهد.

  • ارزیابی جامع کسب و کار
  • افزایش بهره وری کارکنان
  • بهبود و گسترش کالا یا خدمات

صدها قابلیت منحصربفرد هُما با کارآیی بی‌نظیر

ماژول مالی و خزانه، CRM مدیریت ارتباط با مشتری، حسابداری خرید و فروش، تهیه و ارائه گزارش مالیاتی و گزارش ارزش افزوده و گزارش فصلی، خرید و فروش آنلاین و پرداخت آنلاین صورتحساب‌های شما توسط مشتریان، امکان رزرو کالا و خدمات، گزارشات مدیریتی خاص، عملیات دریافت و پرداخت، عملیات چک و ثبت و صدور چک‌ها، حقوق و دستمزد، مدیریت تولید و بهای تمام شده، پشتیبانی از سرویس‌کاران و حق سرویس با محاسبه‌ی اتوماتیک سند مالی، تیکت و پشتیبانی آنلاین و صدها قابلیت استثنائی، حسابداری ساده و پیشرفته، انبارداری جامع و کارآمد، اتوماسیون اداری و اتوماسیون فرآیندی، کارتابل شخصی هوشمند و ...